Kam zajít

Vydechněte pod blankytně modrou oblohou, nechte se osvěžit průzračnou vodou oceánu, projděte uličkami starých měst a nezapomeňte navštívit zdejší trhy. Ty vám umožní nejen nákup suvenýrů, ale ukáží vám také jejich tradiční výrobu. Jsou okázalé, fascinující, rušné a nepřehledné.

K hlavním turistickým místům patří letovisko Agadir na mořském pobřeží a pak královské město Marakeš s mnoha památkami. Můžete se tešit na vznosné paláce, tajemné uličky starého města, majestátní mešity a orientální bazary. Oblíbené jsou výpravy na velbloudech do marocké pouště, ochutnávky marocké kuchyně v palácových restauracích a vysokohorské túry. Hráči golfu zaplesají nad zdejšími vyhlášenými golfovými hřišti. Z místních trhů si dovezte zajímavé suvenýry v podobě ručně tkaných koberců, omamného koření nebo ručně vyráběných šperků. Maroko je krásná země, do které se budete stále rádi vracet.

Během vašich nákupů nezapomeňte na zdejší zvyk, kterým je smlouvání. Patří k tradici, jež vám umožní pořídit vybrané zboží mnohem levněji. Maroko je zemí barevnou, různorodou, krásnou a nezapomenutelnou. Během vaší návštěvy vás budou provázet zdejší přátelští a stále usměvavý obyvatelé.

Dovolená Maroko

Mapa

 

www.maroko-dovolena.cz

Spravuje mzstudio.cz | Zásady ochrany osobních údajů